Txapelketa > Egutegiak

MULTZOAREN EGUTEGIA JUBENILAK. 1  OHOREZKO JUBENILAK  2022/2023
Pos Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ROJA-BLANCA AZUL ROJAS LLODIO ALTZARRATE FÚTBOL ZELAIA Zelai artifizialaver campo en google maps
2 ZUIA 02 C.D.F. y B. AZUL AZUL Asignatu gabe MURGUIA MUNICIPAL PALATU Zelai artifizialaver campo en google maps
3 BETOÑO, CD ''B'' BLANCA ROJA ROJAS VITORIA-GASTEIZ BETOÑO H. NATURAL Zelai naturalaver campo en google maps
4 REKABERRI, C.D. BLANCA ROJA ROJAS VITORIA-GASTEIZ BETOÑO H. NATURAL Zelai naturalaver campo en google maps
5 MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' AZUL ROYAL, MARINO AZUL MARINO AZUL ROYAL VITORIA-GASTEIZ ZARAMAGA Zelai artifizialaver campo en google maps
6 ARANBIZKARRA CF VERDE ROJA VERDES VITORIA-GASTEIZ ARANBIZKARRA Zelai artifizialaver campo en google maps
7 SANTA MARÍA-VITORIA A.D. ROJA AZUL ROJAS VITORIA-GASTEIZ OLARANBE Nº 3 Zelai artifizialaver campo en google maps
8 NANCLARES C.D. AZUL-GRANA AZUL GRANA NANCLARES DE LA OCA ARRATE Zelai artifizialaver campo en google maps
9 IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' AZUL-BLANCA AZUL AZUL VITORIA-GASTEIZ LOS ASTRONOMOS Zelai artifizialaver campo en google maps
10 ARIZNABARRA CD ''B'' CELESTE BLANCO CELESTE VITORIA-GASTEIZ ARIZNABARRA Zelai artifizialaver campo en google maps
11 EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' AZUL BLANCO AZULES VITORIA-GASTEIZ MARIANISTAS Zelai artifizialaver campo en google maps
12 ABETXUKO ADC ''A'' BLANQUIAZUL AZUL Asignatu gabe VITORIA-GASTEIZ AMETSA Zelai artifizialaver campo en google maps
13 SAN VIATOR A.D. ''A'' AMARILLA NEGRO Asignatu gabe VITORIA-GASTEIZ SAN VIATOR Zelai artifizialaver campo en google maps
14 SAN IGNACIO C.D. BLANCA NEGRO BLANCAS-NEGRAS RAYAS VITORIA-GASTEIZ ADURTZABAL Zelai artifizialaver campo en google maps
15 LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' ROSA NEGRO ROSA/ NEGRA VITORIA-GASTEIZ LAKUA-ARRIAGA Zelai artifizialaver campo en google maps
16 URGATZI K.K. BERDEA ZURIA GORRIA VITORIA-GASTEIZ IKAS. OLABIDE H. ARTIFICIAL Zelai naturalaver campo en google maps
Jardunaldia: 
 
  1.Jardunaldia  (2022/09/25)   
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. - BETOÑO, CD ''B''
   SAN IGNACIO C.D. - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   ABETXUKO ADC ''A'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   ARIZNABARRA CD ''B'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   NANCLARES C.D. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   ARANBIZKARRA CF - SAN VIATOR A.D. ''A''
   REKABERRI, C.D. - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   URGATZI K.K. - ZUIA 02 C.D.F. y B.
 
  2.Jardunaldia  (2022/10/02)   
   BETOÑO, CD ''B'' - URGATZI K.K.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D.
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - SAN IGNACIO C.D.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - ABETXUKO ADC ''A''
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - ARIZNABARRA CD ''B''
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - NANCLARES C.D.
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - ARANBIZKARRA CF
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - REKABERRI, C.D.
 
  3.Jardunaldia  (2022/10/09)   
   BETOÑO, CD ''B'' - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   SAN IGNACIO C.D. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   ABETXUKO ADC ''A'' - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   ARIZNABARRA CD ''B'' - SAN VIATOR A.D. ''A''
   NANCLARES C.D. - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   ARANBIZKARRA CF - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   URGATZI K.K. - REKABERRI, C.D.
 
  4.Jardunaldia  (2022/10/16)   
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - URGATZI K.K.
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - BETOÑO, CD ''B''
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D.
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - SAN IGNACIO C.D.
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - ABETXUKO ADC ''A''
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - ARIZNABARRA CD ''B''
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - NANCLARES C.D.
   REKABERRI, C.D. - ARANBIZKARRA CF
 
  5.Jardunaldia  (2022/10/23)   
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   BETOÑO, CD ''B'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   SAN IGNACIO C.D. - SAN VIATOR A.D. ''A''
   ABETXUKO ADC ''A'' - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   ARIZNABARRA CD ''B'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   NANCLARES C.D. - REKABERRI, C.D.
   URGATZI K.K. - ARANBIZKARRA CF
 
  6.Jardunaldia  (2022/11/06)   
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - URGATZI K.K.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - BETOÑO, CD ''B''
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D.
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - SAN IGNACIO C.D.
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - ABETXUKO ADC ''A''
   REKABERRI, C.D. - ARIZNABARRA CD ''B''
   ARANBIZKARRA CF - NANCLARES C.D.
 
  7.Jardunaldia  (2022/11/13)   
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   BETOÑO, CD ''B'' - SAN VIATOR A.D. ''A''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   SAN IGNACIO C.D. - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   ABETXUKO ADC ''A'' - REKABERRI, C.D.
   ARIZNABARRA CD ''B'' - ARANBIZKARRA CF
   URGATZI K.K. - NANCLARES C.D.
 
  8.Jardunaldia  (2022/11/20)   
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - URGATZI K.K.
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - BETOÑO, CD ''B''
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D.
   REKABERRI, C.D. - SAN IGNACIO C.D.
   ARANBIZKARRA CF - ABETXUKO ADC ''A''
   NANCLARES C.D. - ARIZNABARRA CD ''B''
 
  9.Jardunaldia  (2022/11/27)   
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - SAN VIATOR A.D. ''A''
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   BETOÑO, CD ''B'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. - REKABERRI, C.D.
   SAN IGNACIO C.D. - ARANBIZKARRA CF
   ABETXUKO ADC ''A'' - NANCLARES C.D.
   URGATZI K.K. - ARIZNABARRA CD ''B''
 
  10.Jardunaldia  (2022/12/11)   
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - URGATZI K.K.
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   REKABERRI, C.D. - BETOÑO, CD ''B''
   ARANBIZKARRA CF - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D.
   NANCLARES C.D. - SAN IGNACIO C.D.
   ARIZNABARRA CD ''B'' - ABETXUKO ADC ''A''
 
  11.Jardunaldia  (2022/12/18)   
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - SAN VIATOR A.D. ''A''
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - REKABERRI, C.D.
   BETOÑO, CD ''B'' - ARANBIZKARRA CF
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. - NANCLARES C.D.
   SAN IGNACIO C.D. - ARIZNABARRA CD ''B''
   URGATZI K.K. - ABETXUKO ADC ''A''
 
  12.Jardunaldia  (2023/01/08)   
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - URGATZI K.K.
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   REKABERRI, C.D. - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   ARANBIZKARRA CF - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   NANCLARES C.D. - BETOÑO, CD ''B''
   ARIZNABARRA CD ''B'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D.
   ABETXUKO ADC ''A'' - SAN IGNACIO C.D.
 
  13.Jardunaldia  (2023/01/15)   
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - REKABERRI, C.D.
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - ARANBIZKARRA CF
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - NANCLARES C.D.
   BETOÑO, CD ''B'' - ARIZNABARRA CD ''B''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. - ABETXUKO ADC ''A''
   URGATZI K.K. - SAN IGNACIO C.D.
 
  14.Jardunaldia  (2023/01/22)   
   URGATZI K.K. - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - SAN VIATOR A.D. ''A''
   REKABERRI, C.D. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   ARANBIZKARRA CF - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   NANCLARES C.D. - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   ARIZNABARRA CD ''B'' - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   ABETXUKO ADC ''A'' - BETOÑO, CD ''B''
   SAN IGNACIO C.D. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D.
 
  15.Jardunaldia  (2023/01/29)   
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - REKABERRI, C.D.
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - ARANBIZKARRA CF
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - NANCLARES C.D.
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - ARIZNABARRA CD ''B''
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - ABETXUKO ADC ''A''
   BETOÑO, CD ''B'' - SAN IGNACIO C.D.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. - URGATZI K.K.
 
  16.Jardunaldia  (2023/02/05)   
   BETOÑO, CD ''B'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - SAN IGNACIO C.D.
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - ABETXUKO ADC ''A''
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - ARIZNABARRA CD ''B''
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - NANCLARES C.D.
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - ARANBIZKARRA CF
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - REKABERRI, C.D.
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - URGATZI K.K.
 
  17.Jardunaldia  (2023/02/12)   
   URGATZI K.K. - BETOÑO, CD ''B''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   SAN IGNACIO C.D. - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   ABETXUKO ADC ''A'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   ARIZNABARRA CD ''B'' - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   NANCLARES C.D. - SAN VIATOR A.D. ''A''
   ARANBIZKARRA CF - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   REKABERRI, C.D. - ZUIA 02 C.D.F. y B.
 
  18.Jardunaldia  (2023/02/18)   
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - BETOÑO, CD ''B''
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - SAN IGNACIO C.D.
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - ABETXUKO ADC ''A''
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - ARIZNABARRA CD ''B''
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - NANCLARES C.D.
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - ARANBIZKARRA CF
   REKABERRI, C.D. - URGATZI K.K.
 
  19.Jardunaldia  (2023/02/26)   
   URGATZI K.K. - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   BETOÑO, CD ''B'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   SAN IGNACIO C.D. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   ABETXUKO ADC ''A'' - SAN VIATOR A.D. ''A''
   ARIZNABARRA CD ''B'' - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   NANCLARES C.D. - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   ARANBIZKARRA CF - REKABERRI, C.D.
 
  20.Jardunaldia  (2023/03/05)   
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - BETOÑO, CD ''B''
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D.
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - SAN IGNACIO C.D.
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - ABETXUKO ADC ''A''
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - ARIZNABARRA CD ''B''
   REKABERRI, C.D. - NANCLARES C.D.
   ARANBIZKARRA CF - URGATZI K.K.
 
  21.Jardunaldia  (2023/03/12)   
   URGATZI K.K. - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   BETOÑO, CD ''B'' - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. - SAN VIATOR A.D. ''A''
   SAN IGNACIO C.D. - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   ABETXUKO ADC ''A'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   ARIZNABARRA CD ''B'' - REKABERRI, C.D.
   NANCLARES C.D. - ARANBIZKARRA CF
 
  22.Jardunaldia  (2023/03/19)   
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - BETOÑO, CD ''B''
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D.
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - SAN IGNACIO C.D.
   REKABERRI, C.D. - ABETXUKO ADC ''A''
   ARANBIZKARRA CF - ARIZNABARRA CD ''B''
   NANCLARES C.D. - URGATZI K.K.
 
  23.Jardunaldia  (2023/03/26)   
   URGATZI K.K. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - SAN VIATOR A.D. ''A''
   BETOÑO, CD ''B'' - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   SAN IGNACIO C.D. - REKABERRI, C.D.
   ABETXUKO ADC ''A'' - ARANBIZKARRA CF
   ARIZNABARRA CD ''B'' - NANCLARES C.D.
 
  24.Jardunaldia  (2023/04/02)   
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - BETOÑO, CD ''B''
   REKABERRI, C.D. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D.
   ARANBIZKARRA CF - SAN IGNACIO C.D.
   NANCLARES C.D. - ABETXUKO ADC ''A''
   ARIZNABARRA CD ''B'' - URGATZI K.K.
 
  25.Jardunaldia  (2023/04/16)   
   URGATZI K.K. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - SAN VIATOR A.D. ''A''
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   BETOÑO, CD ''B'' - REKABERRI, C.D.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. - ARANBIZKARRA CF
   SAN IGNACIO C.D. - NANCLARES C.D.
   ABETXUKO ADC ''A'' - ARIZNABARRA CD ''B''
 
  26.Jardunaldia  (2023/04/23)   
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   REKABERRI, C.D. - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   ARANBIZKARRA CF - BETOÑO, CD ''B''
   NANCLARES C.D. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D.
   ARIZNABARRA CD ''B'' - SAN IGNACIO C.D.
   ABETXUKO ADC ''A'' - URGATZI K.K.
 
  27.Jardunaldia  (2023/05/07)   
   URGATZI K.K. - SAN VIATOR A.D. ''A''
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - REKABERRI, C.D.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - ARANBIZKARRA CF
   BETOÑO, CD ''B'' - NANCLARES C.D.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. - ARIZNABARRA CD ''B''
   SAN IGNACIO C.D. - ABETXUKO ADC ''A''
 
  28.Jardunaldia  (2023/05/14)   
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - SAN VIATOR A.D. ''A''
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   REKABERRI, C.D. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   ARANBIZKARRA CF - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   NANCLARES C.D. - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   ARIZNABARRA CD ''B'' - BETOÑO, CD ''B''
   ABETXUKO ADC ''A'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D.
   SAN IGNACIO C.D. - URGATZI K.K.
 
  29.Jardunaldia  (2023/05/21)   
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - URGATZI K.K.
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - REKABERRI, C.D.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - ARANBIZKARRA CF
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - NANCLARES C.D.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - ARIZNABARRA CD ''B''
   BETOÑO, CD ''B'' - ABETXUKO ADC ''A''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. - SAN IGNACIO C.D.
 
  30.Jardunaldia  (2023/05/28)   
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   REKABERRI, C.D. - SAN VIATOR A.D. ''A''
   ARANBIZKARRA CF - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   NANCLARES C.D. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   ARIZNABARRA CD ''B'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   ABETXUKO ADC ''A'' - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   SAN IGNACIO C.D. - BETOÑO, CD ''B''
   URGATZI K.K. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D.
inprimatu