Txapelketa > Egutegiak

MULTZOAREN EGUTEGIA KADETEAK. 1  OHOREZKO KADETEAK  2021/2022
Pos Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 BETOÑO, CD ''A'' BLANCA ROJA ROJAS VITORIA-GASTEIZ BETOÑO Nº 2 H.ARTIF. Zelai artifizialaver campo en google maps
2 URGATZI K.K. ''A'' BERDEA ZURIA GORRIA VITORIA-GASTEIZ IKAS. OLABIDE H. ARTIFICIAL Zelai naturalaver campo en google maps
3 LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' ROSA NEGRO ROSA/ NEGRA VITORIA-GASTEIZ LAKUA-ARRIAGA Zelai artifizialaver campo en google maps
4 NANCLARES C.D. AZUL-GRANA AZUL GRANA NANCLARES DE LA OCA ARRATE Zelai naturalaver campo en google maps
5 KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A'' ROJA NEGRO NEGRAS AMURRIO EL SALVADOR Nº 1 Zelai artifizialaver campo en google maps
6 DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B'' AZUL-BLANCA AZUL AZULES IBAIA IBAIA-J.L. COMPAÑON Nº 2 Zelai artifizialaver campo en google maps
7 ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF AZUL CELESTE BLANCO CELESTE VITORIA-GASTEIZ ARIZNABARRA Zelai artifizialaver campo en google maps
8 SAN IGNACIO C.D. ''A'' BLANCA NEGRO BLANCAS-NEGRAS RAYAS VITORIA-GASTEIZ ADURTZABAL Zelai artifizialaver campo en google maps
9 LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' ROJA-BLANCA AZUL ROJAS LLODIO ELLAKURI Zelai naturalaver campo en google maps
10 MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' AZUL ROYAL, MARINO AZUL MARINO AZUL ROYAL VITORIA-GASTEIZ ZARAMAGA Zelai artifizialaver campo en google maps
11 SAN VIATOR A.D. ''A'' AMARILLA NEGRO Asignatu gabe VITORIA-GASTEIZ SAN VIATOR Zelai artifizialaver campo en google maps
12 ABETXUKO ADC ''A'' BLANQUIAZUL AZUL Asignatu gabe VITORIA-GASTEIZ AMETSA Zelai artifizialaver campo en google maps
13 IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' AZUL-BLANCA AZUL AZUL VITORIA-GASTEIZ LOS ASTRONOMOS Zelai artifizialaver campo en google maps
14 OLARIZU C.D. ''B'' ROJA AZUL ROJAS VITORIA-GASTEIZ OLARANBE Nº 3 Zelai artifizialaver campo en google maps
15 SANTA MARÍA-VITORIA A.D. ROJA AZUL ROJAS VITORIA-GASTEIZ OLARANBE Nº 3 Zelai artifizialaver campo en google maps
16 ZUIA 02 C.D.F. y B. AZUL AZUL Asignatu gabe MURGUIA MUNICIPAL PALATU Zelai artifizialaver campo en google maps
Jardunaldia: 
 
  1.Jardunaldia  (2021/09/18)   
   BETOÑO, CD ''A'' - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   OLARIZU C.D. ''B'' - KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A''
   ABETXUKO ADC ''A'' - ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   SAN IGNACIO C.D. ''A'' - SAN VIATOR A.D. ''A''
   DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   NANCLARES C.D. - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - URGATZI K.K. ''A''
 
  2.Jardunaldia  (2021/09/25)   
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A'' - BETOÑO, CD ''A''
   ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF - OLARIZU C.D. ''B''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - ABETXUKO ADC ''A''
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - SAN IGNACIO C.D. ''A''
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B''
   URGATZI K.K. ''A'' - NANCLARES C.D.
 
  3.Jardunaldia  (2021/10/02)   
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A''
   BETOÑO, CD ''A'' - ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF
   OLARIZU C.D. ''B'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   ABETXUKO ADC ''A'' - SAN VIATOR A.D. ''A''
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   SAN IGNACIO C.D. ''A'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B'' - URGATZI K.K. ''A''
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - NANCLARES C.D.
 
  4.Jardunaldia  (2021/10/09)   
   KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - BETOÑO, CD ''A''
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - OLARIZU C.D. ''B''
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - ABETXUKO ADC ''A''
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   URGATZI K.K. ''A'' - SAN IGNACIO C.D. ''A''
   NANCLARES C.D. - DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B''
 
  5.Jardunaldia  (2021/10/16)   
   KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A'' - ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   BETOÑO, CD ''A'' - SAN VIATOR A.D. ''A''
   OLARIZU C.D. ''B'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   ABETXUKO ADC ''A'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - URGATZI K.K. ''A''
   SAN IGNACIO C.D. ''A'' - NANCLARES C.D.
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B''
 
  6.Jardunaldia  (2021/10/23)   
   ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A''
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - BETOÑO, CD ''A''
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - OLARIZU C.D. ''B''
   URGATZI K.K. ''A'' - ABETXUKO ADC ''A''
   NANCLARES C.D. - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B'' - SAN IGNACIO C.D. ''A''
 
  7.Jardunaldia  (2021/10/30)   
   ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A'' - SAN VIATOR A.D. ''A''
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   BETOÑO, CD ''A'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   OLARIZU C.D. ''B'' - URGATZI K.K. ''A''
   ABETXUKO ADC ''A'' - NANCLARES C.D.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B''
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - SAN IGNACIO C.D. ''A''
 
  8.Jardunaldia  (2021/11/06)   
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A''
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   URGATZI K.K. ''A'' - BETOÑO, CD ''A''
   NANCLARES C.D. - OLARIZU C.D. ''B''
   DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B'' - ABETXUKO ADC ''A''
   SAN IGNACIO C.D. ''A'' - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
 
  9.Jardunaldia  (2021/11/13)   
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - SAN VIATOR A.D. ''A''
   ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - URGATZI K.K. ''A''
   BETOÑO, CD ''A'' - NANCLARES C.D.
   OLARIZU C.D. ''B'' - DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B''
   ABETXUKO ADC ''A'' - SAN IGNACIO C.D. ''A''
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
 
  10.Jardunaldia  (2021/11/20)   
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF
   URGATZI K.K. ''A'' - KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A''
   NANCLARES C.D. - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B'' - BETOÑO, CD ''A''
   SAN IGNACIO C.D. ''A'' - OLARIZU C.D. ''B''
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - ABETXUKO ADC ''A''
 
  11.Jardunaldia  (2021/11/27)   
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF - URGATZI K.K. ''A''
   KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A'' - NANCLARES C.D.
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B''
   BETOÑO, CD ''A'' - SAN IGNACIO C.D. ''A''
   OLARIZU C.D. ''B'' - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - ABETXUKO ADC ''A''
 
  12.Jardunaldia  (2021/12/11)   
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - SAN VIATOR A.D. ''A''
   URGATZI K.K. ''A'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   NANCLARES C.D. - ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF
   DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B'' - KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A''
   SAN IGNACIO C.D. ''A'' - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - BETOÑO, CD ''A''
   ABETXUKO ADC ''A'' - OLARIZU C.D. ''B''
 
  13.Jardunaldia  (2021/12/18)   
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - URGATZI K.K. ''A''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - NANCLARES C.D.
   ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF - DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B''
   KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A'' - SAN IGNACIO C.D. ''A''
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   BETOÑO, CD ''A'' - ABETXUKO ADC ''A''
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - OLARIZU C.D. ''B''
 
  14.Jardunaldia  (2022/01/08)   
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   URGATZI K.K. ''A'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   NANCLARES C.D. - SAN VIATOR A.D. ''A''
   DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   SAN IGNACIO C.D. ''A'' - ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A''
   ABETXUKO ADC ''A'' - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   OLARIZU C.D. ''B'' - BETOÑO, CD ''A''
 
  15.Jardunaldia  (2022/01/15)   
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - URGATZI K.K. ''A''
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - NANCLARES C.D.
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - SAN IGNACIO C.D. ''A''
   ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A'' - ABETXUKO ADC ''A''
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - OLARIZU C.D. ''B''
   BETOÑO, CD ''A'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
 
  16.Jardunaldia  (2022/01/22)   
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - BETOÑO, CD ''A''
   KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A'' - OLARIZU C.D. ''B''
   ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF - ABETXUKO ADC ''A''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - SAN IGNACIO C.D. ''A''
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B''
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - NANCLARES C.D.
   URGATZI K.K. ''A'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
 
  17.Jardunaldia  (2022/01/29)   
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   BETOÑO, CD ''A'' - KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A''
   OLARIZU C.D. ''B'' - ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF
   ABETXUKO ADC ''A'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - SAN VIATOR A.D. ''A''
   SAN IGNACIO C.D. ''A'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   NANCLARES C.D. - URGATZI K.K. ''A''
 
  18.Jardunaldia  (2022/02/05)   
   KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A'' - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF - BETOÑO, CD ''A''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - OLARIZU C.D. ''B''
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - ABETXUKO ADC ''A''
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - SAN IGNACIO C.D. ''A''
   URGATZI K.K. ''A'' - DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B''
   NANCLARES C.D. - ZUIA 02 C.D.F. y B.
 
  19.Jardunaldia  (2022/02/12)   
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A''
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF
   BETOÑO, CD ''A'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   OLARIZU C.D. ''B'' - SAN VIATOR A.D. ''A''
   ABETXUKO ADC ''A'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   SAN IGNACIO C.D. ''A'' - URGATZI K.K. ''A''
   DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B'' - NANCLARES C.D.
 
  20.Jardunaldia  (2022/02/19)   
   ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF - KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - BETOÑO, CD ''A''
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - OLARIZU C.D. ''B''
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - ABETXUKO ADC ''A''
   URGATZI K.K. ''A'' - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   NANCLARES C.D. - SAN IGNACIO C.D. ''A''
   DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
 
  21.Jardunaldia  (2022/03/05)   
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF
   KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - SAN VIATOR A.D. ''A''
   BETOÑO, CD ''A'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   OLARIZU C.D. ''B'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   ABETXUKO ADC ''A'' - URGATZI K.K. ''A''
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - NANCLARES C.D.
   SAN IGNACIO C.D. ''A'' - DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B''
 
  22.Jardunaldia  (2022/03/12)   
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A''
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - BETOÑO, CD ''A''
   URGATZI K.K. ''A'' - OLARIZU C.D. ''B''
   NANCLARES C.D. - ABETXUKO ADC ''A''
   DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B'' - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   SAN IGNACIO C.D. ''A'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
 
  23.Jardunaldia  (2022/03/19)   
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF - SAN VIATOR A.D. ''A''
   KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   BETOÑO, CD ''A'' - URGATZI K.K. ''A''
   OLARIZU C.D. ''B'' - NANCLARES C.D.
   ABETXUKO ADC ''A'' - DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B''
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - SAN IGNACIO C.D. ''A''
 
  24.Jardunaldia  (2022/03/26)   
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A''
   URGATZI K.K. ''A'' - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   NANCLARES C.D. - BETOÑO, CD ''A''
   DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B'' - OLARIZU C.D. ''B''
   SAN IGNACIO C.D. ''A'' - ABETXUKO ADC ''A''
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
 
  25.Jardunaldia  (2022/04/02)   
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - SAN VIATOR A.D. ''A''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A'' - URGATZI K.K. ''A''
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - NANCLARES C.D.
   BETOÑO, CD ''A'' - DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B''
   OLARIZU C.D. ''B'' - SAN IGNACIO C.D. ''A''
   ABETXUKO ADC ''A'' - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
 
  26.Jardunaldia  (2022/04/09)   
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - SAN VIATOR A.D. ''A''
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   URGATZI K.K. ''A'' - ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF
   NANCLARES C.D. - KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A''
   DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B'' - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   SAN IGNACIO C.D. ''A'' - BETOÑO, CD ''A''
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - OLARIZU C.D. ''B''
   ABETXUKO ADC ''A'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
 
  27.Jardunaldia  (2022/04/23)   
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - URGATZI K.K. ''A''
   ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF - NANCLARES C.D.
   KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A'' - DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B''
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - SAN IGNACIO C.D. ''A''
   BETOÑO, CD ''A'' - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   OLARIZU C.D. ''B'' - ABETXUKO ADC ''A''
 
  28.Jardunaldia  (2022/05/07)   
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   URGATZI K.K. ''A'' - SAN VIATOR A.D. ''A''
   NANCLARES C.D. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B'' - ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF
   SAN IGNACIO C.D. ''A'' - KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A''
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   ABETXUKO ADC ''A'' - BETOÑO, CD ''A''
   OLARIZU C.D. ''B'' - ZUIA 02 C.D.F. y B.
 
  29.Jardunaldia  (2022/05/14)   
   SANTA MARÍA-VITORIA A.D. - ZUIA 02 C.D.F. y B.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A'' - URGATZI K.K. ''A''
   SAN VIATOR A.D. ''A'' - NANCLARES C.D.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B''
   ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF - SAN IGNACIO C.D. ''A''
   KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A'' - MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A''
   LAKUA ARRIAGA C.D. ''A'' - ABETXUKO ADC ''A''
   BETOÑO, CD ''A'' - OLARIZU C.D. ''B''
 
  30.Jardunaldia  (2022/05/21)   
   URGATZI K.K. ''A'' - SANTA MARÍA-VITORIA A.D.
   NANCLARES C.D. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. ''A''
   DEPORTIVO ALAVES, S.A.D. ''B'' - SAN VIATOR A.D. ''A''
   SAN IGNACIO C.D. ''A'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   MERCEDARIAS K.E., A.D. ''A'' - ETXEZARRA ZURIA DE VITORIA,CDF
   ABETXUKO ADC ''A'' - KASKAGORRI AMURRIOKO F.T. ''A''
   OLARIZU C.D. ''B'' - LAKUA ARRIAGA C.D. ''A''
   ZUIA 02 C.D.F. y B. - BETOÑO, CD ''A''
inprimatu