Txapelketa > Egutegiak

MULTZOAREN EGUTEGIA AFIZIONATUA. 1  GORENGOEN MAILA  2019/2020
Pos Taldea Elastikoa Prakak Galtzerdiak Herria Zelaia
1 AURRERA DE VITORIA C.D. ROJA AZUL ROJAS VITORIA-GASTEIZ OLARANBE Nº 1 Zelai naturalaver campo en google maps
2 VITORIA C.D. ''B'' BLANCA / RAYA ROJA NEGRO ROJAS Asignatu gabe Asignatu gabe
3 ZARAMAGA C.F. AZUL BLANCO AZULES VITORIA-GASTEIZ ZARAMAGA Zelai artifizialaver campo en google maps
4 MERCEDARIAS K.E., A.D. AZUL BLANCA AZULES VITORIA-GASTEIZ ZARAMAGA Zelai artifizialaver campo en google maps
5 ALEGRÍA C.D. AZUL-BLANCA AZUL AZUL-BLANCA ALEGRIA-DULANTZI J. GASTAMINZA H. ARTIFICIAL Zelai artifizialaver campo en google maps
6 SALVATIERRA S.D. BLANCA NEGRO NEGRAS SALVATIERRA MUNICIPAL SALVATIERRA Nº 2 Zelai artifizialaver campo en google maps
7 LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS GUALDINEGRA NEGRO NEGRAS VITORIA-GASTEIZ SANSOMENDI-2 Zelai artifizialaver campo en google maps
8 COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D. VERDE BLANCO VERDE VITORIA-GASTEIZ SANSOMENDI-1 Zelai artifizialaver campo en google maps
9 LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' ROJA-BLANCA AZUL ROJAS LLODIO ELLAKURI Zelai naturalaver campo en google maps
10 IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. AZUL-BLANCA AZUL AZUL Asignatu gabe Asignatu gabe
11 ZUIA DE FÚTBOL A.D. AZUL-AMARILLA AZUL-AMARILLA AZUL MURGUIA MUNICIPAL PALATU Zelai artifizialaver campo en google maps
12 AMURRIO CLUB AZUL-BLANCO A RAYAS NEGRO AZULES AMURRIO BASARTE Zelai naturalaver campo en google maps
13 SAN VIATOR A.D. AMARILLA NEGRO Asignatu gabe VITORIA-GASTEIZ SAN VIATOR Zelai artifizialaver campo en google maps
14 ANSARES, C.D. VERDE NEGRO NEGRAS NANCLARES DE LA OCA ARRATE Zelai naturalaver campo en google maps
15 LAKUA ARRIAGA C.D. NEGRA/FUSIA NEGRO FUSIA/ NEGRA VITORIA-GASTEIZ LAKUA-ARRIAGA Zelai artifizialaver campo en google maps
16 URGATZI K.K. BERDEA ZURIA GORRIA VITORIA-GASTEIZ IKAS. OLABIDE H. ARTIFICIAL Zelai naturalaver campo en google maps
17 HAUSKAITZ K.K. NEGRA NEGRO Asignatu gabe VITORIA-GASTEIZ SAN MARTIN Zelai artifizialaver campo en google maps
18 EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' AZUL BLANCO AZULES VITORIA-GASTEIZ MARIANISTAS Zelai artifizialaver campo en google maps
Jardunaldia: 
 
  1.Jardunaldia  (2019/09/22)   
   AURRERA DE VITORIA C.D. - ZARAMAGA C.F.
   URGATZI K.K. - ALEGRÍA C.D.
   ANSARES, C.D. - LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS
   AMURRIO CLUB - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. - ZUIA DE FÚTBOL A.D.
   COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D. - SAN VIATOR A.D.
   SALVATIERRA S.D. - LAKUA ARRIAGA C.D.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. - HAUSKAITZ K.K.
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - VITORIA C.D. ''B''
 
  2.Jardunaldia  (2019/09/29)   
   ZARAMAGA C.F. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   ALEGRÍA C.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS - URGATZI K.K.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - ANSARES, C.D.
   ZUIA DE FÚTBOL A.D. - AMURRIO CLUB
   SAN VIATOR A.D. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D.
   LAKUA ARRIAGA C.D. - COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D.
   HAUSKAITZ K.K. - SALVATIERRA S.D.
   VITORIA C.D. ''B'' - MERCEDARIAS K.E., A.D.
 
  3.Jardunaldia  (2019/10/06)   
   ZARAMAGA C.F. - ALEGRÍA C.D.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS
   URGATZI K.K. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   ANSARES, C.D. - ZUIA DE FÚTBOL A.D.
   AMURRIO CLUB - SAN VIATOR A.D.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. - LAKUA ARRIAGA C.D.
   COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D. - HAUSKAITZ K.K.
   SALVATIERRA S.D. - VITORIA C.D. ''B''
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - MERCEDARIAS K.E., A.D.
 
  4.Jardunaldia  (2019/10/13)   
   ALEGRÍA C.D. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS - ZARAMAGA C.F.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - AURRERA DE VITORIA C.D.
   ZUIA DE FÚTBOL A.D. - URGATZI K.K.
   SAN VIATOR A.D. - ANSARES, C.D.
   LAKUA ARRIAGA C.D. - AMURRIO CLUB
   HAUSKAITZ K.K. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D.
   VITORIA C.D. ''B'' - COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. - SALVATIERRA S.D.
 
  5.Jardunaldia  (2019/10/20)   
   ALEGRÍA C.D. - LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS
   ZARAMAGA C.F. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   AURRERA DE VITORIA C.D. - ZUIA DE FÚTBOL A.D.
   URGATZI K.K. - SAN VIATOR A.D.
   ANSARES, C.D. - LAKUA ARRIAGA C.D.
   AMURRIO CLUB - HAUSKAITZ K.K.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. - VITORIA C.D. ''B''
   COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D. - MERCEDARIAS K.E., A.D.
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - SALVATIERRA S.D.
 
  6.Jardunaldia  (2019/10/27)   
   LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - ALEGRÍA C.D.
   ZUIA DE FÚTBOL A.D. - ZARAMAGA C.F.
   SAN VIATOR A.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   LAKUA ARRIAGA C.D. - URGATZI K.K.
   HAUSKAITZ K.K. - ANSARES, C.D.
   VITORIA C.D. ''B'' - AMURRIO CLUB
   MERCEDARIAS K.E., A.D. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D.
   SALVATIERRA S.D. - COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D.
 
  7.Jardunaldia  (2019/11/03)   
   LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   ALEGRÍA C.D. - ZUIA DE FÚTBOL A.D.
   ZARAMAGA C.F. - SAN VIATOR A.D.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - LAKUA ARRIAGA C.D.
   URGATZI K.K. - HAUSKAITZ K.K.
   ANSARES, C.D. - VITORIA C.D. ''B''
   AMURRIO CLUB - MERCEDARIAS K.E., A.D.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. - SALVATIERRA S.D.
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D.
 
  8.Jardunaldia  (2019/11/10)   
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   ZUIA DE FÚTBOL A.D. - LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS
   SAN VIATOR A.D. - ALEGRÍA C.D.
   LAKUA ARRIAGA C.D. - ZARAMAGA C.F.
   HAUSKAITZ K.K. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   VITORIA C.D. ''B'' - URGATZI K.K.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. - ANSARES, C.D.
   SALVATIERRA S.D. - AMURRIO CLUB
   COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D.
 
  9.Jardunaldia  (2019/11/17)   
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - ZUIA DE FÚTBOL A.D.
   LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS - SAN VIATOR A.D.
   ALEGRÍA C.D. - LAKUA ARRIAGA C.D.
   ZARAMAGA C.F. - HAUSKAITZ K.K.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - VITORIA C.D. ''B''
   URGATZI K.K. - MERCEDARIAS K.E., A.D.
   ANSARES, C.D. - SALVATIERRA S.D.
   AMURRIO CLUB - COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D.
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D.
 
  10.Jardunaldia  (2019/11/24)   
   ZUIA DE FÚTBOL A.D. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   SAN VIATOR A.D. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   LAKUA ARRIAGA C.D. - LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS
   HAUSKAITZ K.K. - ALEGRÍA C.D.
   VITORIA C.D. ''B'' - ZARAMAGA C.F.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   SALVATIERRA S.D. - URGATZI K.K.
   COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D. - ANSARES, C.D.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. - AMURRIO CLUB
 
  11.Jardunaldia  (2019/12/01)   
   ZUIA DE FÚTBOL A.D. - SAN VIATOR A.D.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - LAKUA ARRIAGA C.D.
   LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS - HAUSKAITZ K.K.
   ALEGRÍA C.D. - VITORIA C.D. ''B''
   ZARAMAGA C.F. - MERCEDARIAS K.E., A.D.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - SALVATIERRA S.D.
   URGATZI K.K. - COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D.
   ANSARES, C.D. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D.
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - AMURRIO CLUB
 
  12.Jardunaldia  (2019/12/08)   
   SAN VIATOR A.D. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   LAKUA ARRIAGA C.D. - ZUIA DE FÚTBOL A.D.
   HAUSKAITZ K.K. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   VITORIA C.D. ''B'' - LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS
   MERCEDARIAS K.E., A.D. - ALEGRÍA C.D.
   SALVATIERRA S.D. - ZARAMAGA C.F.
   COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. - URGATZI K.K.
   AMURRIO CLUB - ANSARES, C.D.
 
  13.Jardunaldia  (2019/12/15)   
   SAN VIATOR A.D. - LAKUA ARRIAGA C.D.
   ZUIA DE FÚTBOL A.D. - HAUSKAITZ K.K.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - VITORIA C.D. ''B''
   LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS - MERCEDARIAS K.E., A.D.
   ALEGRÍA C.D. - SALVATIERRA S.D.
   ZARAMAGA C.F. - COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D.
   URGATZI K.K. - AMURRIO CLUB
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - ANSARES, C.D.
 
  14.Jardunaldia  (2019/12/22)   
   LAKUA ARRIAGA C.D. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   HAUSKAITZ K.K. - SAN VIATOR A.D.
   VITORIA C.D. ''B'' - ZUIA DE FÚTBOL A.D.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   SALVATIERRA S.D. - LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS
   COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D. - ALEGRÍA C.D.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. - ZARAMAGA C.F.
   AMURRIO CLUB - AURRERA DE VITORIA C.D.
   ANSARES, C.D. - URGATZI K.K.
 
  15.Jardunaldia  (2019/12/29)   
   LAKUA ARRIAGA C.D. - HAUSKAITZ K.K.
   SAN VIATOR A.D. - VITORIA C.D. ''B''
   ZUIA DE FÚTBOL A.D. - MERCEDARIAS K.E., A.D.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - SALVATIERRA S.D.
   LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS - COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D.
   ALEGRÍA C.D. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D.
   ZARAMAGA C.F. - AMURRIO CLUB
   AURRERA DE VITORIA C.D. - ANSARES, C.D.
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - URGATZI K.K.
 
  16.Jardunaldia  (2020/01/05)   
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - HAUSKAITZ K.K.
   VITORIA C.D. ''B'' - LAKUA ARRIAGA C.D.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. - SAN VIATOR A.D.
   SALVATIERRA S.D. - ZUIA DE FÚTBOL A.D.
   COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. - LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS
   AMURRIO CLUB - ALEGRÍA C.D.
   ANSARES, C.D. - ZARAMAGA C.F.
   URGATZI K.K. - AURRERA DE VITORIA C.D.
 
  17.Jardunaldia  (2020/01/12)   
   HAUSKAITZ K.K. - VITORIA C.D. ''B''
   LAKUA ARRIAGA C.D. - MERCEDARIAS K.E., A.D.
   SAN VIATOR A.D. - SALVATIERRA S.D.
   ZUIA DE FÚTBOL A.D. - COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D.
   LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS - AMURRIO CLUB
   ALEGRÍA C.D. - ANSARES, C.D.
   ZARAMAGA C.F. - URGATZI K.K.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
 
  18.Jardunaldia  (2020/01/19)   
   ZARAMAGA C.F. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   ALEGRÍA C.D. - URGATZI K.K.
   LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS - ANSARES, C.D.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - AMURRIO CLUB
   ZUIA DE FÚTBOL A.D. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D.
   SAN VIATOR A.D. - COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D.
   LAKUA ARRIAGA C.D. - SALVATIERRA S.D.
   HAUSKAITZ K.K. - MERCEDARIAS K.E., A.D.
   VITORIA C.D. ''B'' - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
 
  19.Jardunaldia  (2020/01/26)   
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - ZARAMAGA C.F.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - ALEGRÍA C.D.
   URGATZI K.K. - LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS
   ANSARES, C.D. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   AMURRIO CLUB - ZUIA DE FÚTBOL A.D.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. - SAN VIATOR A.D.
   COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D. - LAKUA ARRIAGA C.D.
   SALVATIERRA S.D. - HAUSKAITZ K.K.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. - VITORIA C.D. ''B''
 
  20.Jardunaldia  (2020/02/02)   
   ALEGRÍA C.D. - ZARAMAGA C.F.
   LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS - AURRERA DE VITORIA C.D.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - URGATZI K.K.
   ZUIA DE FÚTBOL A.D. - ANSARES, C.D.
   SAN VIATOR A.D. - AMURRIO CLUB
   LAKUA ARRIAGA C.D. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D.
   HAUSKAITZ K.K. - COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D.
   VITORIA C.D. ''B'' - SALVATIERRA S.D.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
 
  21.Jardunaldia  (2020/02/09)   
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - ALEGRÍA C.D.
   ZARAMAGA C.F. - LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS
   AURRERA DE VITORIA C.D. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   URGATZI K.K. - ZUIA DE FÚTBOL A.D.
   ANSARES, C.D. - SAN VIATOR A.D.
   AMURRIO CLUB - LAKUA ARRIAGA C.D.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. - HAUSKAITZ K.K.
   COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D. - VITORIA C.D. ''B''
   SALVATIERRA S.D. - MERCEDARIAS K.E., A.D.
 
  22.Jardunaldia  (2020/02/16)   
   LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS - ALEGRÍA C.D.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - ZARAMAGA C.F.
   ZUIA DE FÚTBOL A.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   SAN VIATOR A.D. - URGATZI K.K.
   LAKUA ARRIAGA C.D. - ANSARES, C.D.
   HAUSKAITZ K.K. - AMURRIO CLUB
   VITORIA C.D. ''B'' - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. - COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D.
   SALVATIERRA S.D. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
 
  23.Jardunaldia  (2020/02/22)   
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS
   ALEGRÍA C.D. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   ZARAMAGA C.F. - ZUIA DE FÚTBOL A.D.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - SAN VIATOR A.D.
   URGATZI K.K. - LAKUA ARRIAGA C.D.
   ANSARES, C.D. - HAUSKAITZ K.K.
   AMURRIO CLUB - VITORIA C.D. ''B''
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. - MERCEDARIAS K.E., A.D.
   COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D. - SALVATIERRA S.D.
 
  24.Jardunaldia  (2020/03/01)   
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS
   ZUIA DE FÚTBOL A.D. - ALEGRÍA C.D.
   SAN VIATOR A.D. - ZARAMAGA C.F.
   LAKUA ARRIAGA C.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   HAUSKAITZ K.K. - URGATZI K.K.
   VITORIA C.D. ''B'' - ANSARES, C.D.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. - AMURRIO CLUB
   SALVATIERRA S.D. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D.
   COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
 
  25.Jardunaldia  (2020/03/08)   
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS - ZUIA DE FÚTBOL A.D.
   ALEGRÍA C.D. - SAN VIATOR A.D.
   ZARAMAGA C.F. - LAKUA ARRIAGA C.D.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - HAUSKAITZ K.K.
   URGATZI K.K. - VITORIA C.D. ''B''
   ANSARES, C.D. - MERCEDARIAS K.E., A.D.
   AMURRIO CLUB - SALVATIERRA S.D.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. - COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D.
 
  26.Jardunaldia  (2020/03/15)   
   ZUIA DE FÚTBOL A.D. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   SAN VIATOR A.D. - LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS
   LAKUA ARRIAGA C.D. - ALEGRÍA C.D.
   HAUSKAITZ K.K. - ZARAMAGA C.F.
   VITORIA C.D. ''B'' - AURRERA DE VITORIA C.D.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. - URGATZI K.K.
   SALVATIERRA S.D. - ANSARES, C.D.
   COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D. - AMURRIO CLUB
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
 
  27.Jardunaldia  (2020/03/22)   
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - ZUIA DE FÚTBOL A.D.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - SAN VIATOR A.D.
   LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS - LAKUA ARRIAGA C.D.
   ALEGRÍA C.D. - HAUSKAITZ K.K.
   ZARAMAGA C.F. - VITORIA C.D. ''B''
   AURRERA DE VITORIA C.D. - MERCEDARIAS K.E., A.D.
   URGATZI K.K. - SALVATIERRA S.D.
   ANSARES, C.D. - COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D.
   AMURRIO CLUB - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D.
 
  28.Jardunaldia  (2020/03/29)   
   SAN VIATOR A.D. - ZUIA DE FÚTBOL A.D.
   LAKUA ARRIAGA C.D. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   HAUSKAITZ K.K. - LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS
   VITORIA C.D. ''B'' - ALEGRÍA C.D.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. - ZARAMAGA C.F.
   SALVATIERRA S.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D. - URGATZI K.K.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. - ANSARES, C.D.
   AMURRIO CLUB - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
 
  29.Jardunaldia  (2020/04/05)   
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - SAN VIATOR A.D.
   ZUIA DE FÚTBOL A.D. - LAKUA ARRIAGA C.D.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - HAUSKAITZ K.K.
   LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS - VITORIA C.D. ''B''
   ALEGRÍA C.D. - MERCEDARIAS K.E., A.D.
   ZARAMAGA C.F. - SALVATIERRA S.D.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D.
   URGATZI K.K. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D.
   ANSARES, C.D. - AMURRIO CLUB
 
  30.Jardunaldia  (2020/04/19)   
   LAKUA ARRIAGA C.D. - SAN VIATOR A.D.
   HAUSKAITZ K.K. - ZUIA DE FÚTBOL A.D.
   VITORIA C.D. ''B'' - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   MERCEDARIAS K.E., A.D. - LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS
   SALVATIERRA S.D. - ALEGRÍA C.D.
   COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D. - ZARAMAGA C.F.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   AMURRIO CLUB - URGATZI K.K.
   ANSARES, C.D. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
 
  31.Jardunaldia  (2020/04/26)   
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - LAKUA ARRIAGA C.D.
   SAN VIATOR A.D. - HAUSKAITZ K.K.
   ZUIA DE FÚTBOL A.D. - VITORIA C.D. ''B''
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - MERCEDARIAS K.E., A.D.
   LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS - SALVATIERRA S.D.
   ALEGRÍA C.D. - COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D.
   ZARAMAGA C.F. - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - AMURRIO CLUB
   URGATZI K.K. - ANSARES, C.D.
 
  32.Jardunaldia  (2020/05/10)   
   HAUSKAITZ K.K. - LAKUA ARRIAGA C.D.
   VITORIA C.D. ''B'' - SAN VIATOR A.D.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. - ZUIA DE FÚTBOL A.D.
   SALVATIERRA S.D. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D. - LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. - ALEGRÍA C.D.
   AMURRIO CLUB - ZARAMAGA C.F.
   ANSARES, C.D. - AURRERA DE VITORIA C.D.
   URGATZI K.K. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
 
  33.Jardunaldia  (2020/05/17)   
   HAUSKAITZ K.K. - EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A''
   LAKUA ARRIAGA C.D. - VITORIA C.D. ''B''
   SAN VIATOR A.D. - MERCEDARIAS K.E., A.D.
   ZUIA DE FÚTBOL A.D. - SALVATIERRA S.D.
   LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A'' - COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D.
   LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS - IRU-BAT SANTA LUCIA S.D.
   ALEGRÍA C.D. - AMURRIO CLUB
   ZARAMAGA C.F. - ANSARES, C.D.
   AURRERA DE VITORIA C.D. - URGATZI K.K.
 
  34.Jardunaldia  (2020/05/24)   
   VITORIA C.D. ''B'' - HAUSKAITZ K.K.
   MERCEDARIAS K.E., A.D. - LAKUA ARRIAGA C.D.
   SALVATIERRA S.D. - SAN VIATOR A.D.
   COLEGIO SAN PRUDENCIO, A.D. - ZUIA DE FÚTBOL A.D.
   IRU-BAT SANTA LUCIA S.D. - LAUDIO F. SAN ROKEZAR C.D. ''A''
   AMURRIO CLUB - LAKUA DE VITORIA-BAR LOS HUETOS
   ANSARES, C.D. - ALEGRÍA C.D.
   URGATZI K.K. - ZARAMAGA C.F.
   EL PILAR-MARIANISTAS, C.D. ''A'' - AURRERA DE VITORIA C.D.
inprimatu