eu
|
ca
Intraneterako sarbidea
Federazioa
Estatutuak
Batzarkideak
Normatiba
Eskutitz zirkularrak
Dokumentuak
Hauteskundeak
Inprimakiak
Kluben zona
Intraneterako sarbidea
Kluben zerrenda
Txapelketa
Ordutegiak
Egutegiak
Emaitzak/Sailkapena
Zigorrak
Historikoak
Zelaien helbideak
Epaileak
Epaile batzordearen web
Aktak on-line
Entrenatzaileen batzordea
Albisteak
Lan poltsa
Intraneterako sarbidea
Entrenamendu modulura sarrera
Normatiba
Dokumentuak
Areto futbola
Selekzioak
Komunikatuak
Albisteak
Txapelketa
Ikasturteak
Argazki galeria
Kiroldegiak
Entrenatzaile eskola
Deialdiak
Intraneterako sarbidea
Albisteak
Normatiba
Dokumentuak
Mutualidad
Albisteak
Normatiba
Eskutitz zirkularrak
Dokumentuak
Txapelketa
Ordutegiak
Emaitzak
Zigorrak
Egutegiak
Federazio lizentzia
Jolaserako lizentzia
On-line aktak
Zelai helbideak
Federazioa
Albisteak
Eskola kirola
Selekzioak
Inprimakiak
Normatiba
Hauteskundeak
Kontaktua
Txapelketa > Ordutegiak
Txapelketen zerrenda 2023/2024
FUTBOL FEDERATUA
KADETEAK OHOREZKO MAILA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
KADETEAK KADETEEN LEHEN MAILA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
KADETEAK KADETEEN 2. - IGOERA FASEA - 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
KADETEAK KADETEEN 2. - FEDERAZIOA KOPA 2023/2024
Multzoa
1
2
3
ordutegiak
KADETEAK KADETEEN BIGARREN MAILA 2023/2024
Multzoa
1
2
ordutegiak
AFIZIONATUA ARABA KOPA - FINALA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
AFIZIONATUA OHOREZKO MAILA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
AFIZIONATUA LURRALDEKO LEHENTASUNEZKO MAILA - IGOERA FASEA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
AFIZIONATUA LURRALDEKO LEHENTASUNEZKO MAILA - FEDERAZIOA KOPA - 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
AFIZIONATUA ARABA KOPA - FINALERDIAK 2023/2024
Multzoa
1
2
ordutegiak
AFIZIONATUA ARABA KOPA - FINAL-LAURDENAK - 2023/2024
Multzoa
1
2
3
4
ordutegiak
AFIZIONATUA ARABA KOPA - 2. KANPORAKETA 2023/2024
Multzoa
1
2
3
4
5
6
7
8
ordutegiak
AFIZIONATUA ARABA KOPA 2023/2024
Multzoa
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
ordutegiak
AFIZIONATUA LURRALDEKO LEHENTASUNEZKO MAILA 2023/2024
Multzoa
1
2
ordutegiak
JUBENILAK GAZTEEN OHOREZKO MAILA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
JUBENILAK JUBENILEEN 1. MAILA - IGOERA FASEA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
JUBENILAK JUBENILEEN 1. MAILA - FEDERAZIOA KOPA 2023/2024
Multzoa
1
2
ordutegiak
JUBENILAK GAZTEEN LEHEN MAILA 2023/2024
Multzoa
1
2
ordutegiak
EMAKUMEZKOA EMAKUMEZKOEN LURRALDE MAILA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
EMAKUMEZKOA EMAKUMEZKOEN KADETE MAILA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
EMAKUMEZKOA EMAKUMEZKOEN ERREGIO KOPAKO FINALA - TXAPELDUNAK - 2023/2024
Multzoa
1
2
3
4
5
6
ordutegiak
EMAKUMEZKOA EMAKUMEZKOEN ERREGIONALA KOPA - FINALERDIAK 2023/2024
Multzoa
1
2
3
4
5
6
ordutegiak
EMAKUMEZKOA EMAKUMEZKOEN ERREGIONALA KOPA 2023/2024
Multzoa
1
2
3
4
ordutegiak
EMAKUMEZKOA EMAKUMEZKOEN KADETEA KOPA - FINALA - 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
EMAKUMEZKOA EMAKUMEZKOEN KADETEA KOPA 2023/2024
Multzoa
1
2
ordutegiak
ARETO FUTBOLA FEDERATUA
AFIZIONATUA LEHENTASUNEZKOA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
AFIZIONATUA ERREGIONALA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
AFIZIONATUA EMAKUMEZKOEN KOPA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
AFIZIONATUA EMAKUMEZKO 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
ESKOLARTEKO FUTBOLA
INFANTILAK ERRENDIMENDUA INFANTIL F-11 2ª FAZEA 2023/2024
Multzoa
1
2
ordutegiak
INFANTILAK PARTE-HARTZEA INFANTIL F-11 2ªFAZEA 2023/2024
Multzoa
1
2
3
4
5
6
7
ordutegiak
INFANTILAK ARETO FUTBOLEKO INFANTIL 2ª FAZEA -LIGA- 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
INFANTILAK ERRENDIMENDUA INFANTIL F-11 1ª FAZEA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
INFANTILAK PARTE-HARTZEA INFANTIL F-11 2023/2024
Multzoa
1
2
3
4
5
6
7
8
9
ordutegiak
INFANTILAK ARETO FUTBOLEKO INFANTIL 1ª FAZEA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
ALEBINAK ALEBIN 2. URTEA 2ª FAZEA 2023/2024
Multzoa
1
2
ordutegiak
ALEBINAK ALEBIN F-8 2ª FAZEA 2023/2024
Multzoa
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ordutegiak
ALEBINAK ARETO FUTBOLEKO ALEBIN -LIGA- 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
ALEBINAK ALEBIN 2. URTEA 1ª FAZEA 2023/2024
Multzoa
1
2
ordutegiak
ALEBINAK ALEBIN F-8 1ª FAZEA 2023/2024
Multzoa
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
ordutegiak
BENJAMINAK 8EKO FUTBOL BENJAMIN F-8 2ª FAZEA 2023/2024
Multzoa
1
2
3
4
ordutegiak
BENJAMINAK 8EKO FUTBOL BENJAMIN F-8 MINIFAZEA 2023/2024
Multzoa
1
2
3
4
5
6
ordutegiak
BENJAMINAK ARETO FUTBOLEKO BENJAMIN 2ª FAZEA 2023/2024
Multzoa
1
2
3
4
5
6
7
ordutegiak
BENJAMINAK BENJAMIN F-8 1ª FAZEA 2023/2024
Multzoa
1
2
3
4
ordutegiak
BENJAMINAK ARETO FUTBOLEKO BENJAMIN 1ª FAZEA 2023/2024
Multzoa
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
ordutegiak
FEMENINOA F-8 FEMENINOA INFANTIL-ALEBIN 2ª FAZEA 2023/2024
Multzoa
1
2
ordutegiak
FEMENINOA F-8 FEMENINOA INFANTIL-ALEBIN 2023/2024
Multzoa
1
2
ordutegiak
KADETEA ARETO KADETEEN FUTBOLA -FINALA- 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
KADETEA ARETO KADETEEN FUTBOLA -3º-4º PUESTO- 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
KADETEA ARETO FUTBOLEKO KADETE -TRIANGULAR- 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
KADETEA ARETO FUTBOLEKO KADETE -LIGA- 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
KADETEA ARETO FUTBOLEKO KADETE -FINAL FOUR-FINALERDIAK 2023/2024
Multzoa
1
2
ordutegiak
ERREKREATIBOA F7
AFIZIONATUA OHOREZKO MAILA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
AFIZIONATUA 1. MAILA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
AFIZIONATUA 2. MAILA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
AFIZIONATUA 3. MAILA 2023/2024
Multzoa
1
2
ordutegiak
AFIZIONATUA 3. MAILA - IGOERA FASEA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
AFIZIONATUA 3. MAILA - KOPA 2023/2024
Multzoa
1
2
ordutegiak
ERREKREATIBOA F11
AFIZIONATUA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
AFIZIONATUA 2023/2024
Multzoa
1
ordutegiak
AFIZIONATUA 2023/2024
Multzoa
2
ordutegiak
AFIZIONATUA 2023/2024
Multzoa
1
2
3
ordutegiak
Emaitzak
beste txapelketen emaitzak
FUTBOL FEDERATUA
ARETO FUTBOLA FEDERATUA
ESKOLARTEKO FUTBOLA
ERREKREATIBOA F7
ERREKREATIBOA F11
*Behin-behineko emaitzak gorriz